AHşAP DECK M2 FIYATı

Ahşap Deck m2 fiyatı

Ahşap Deck m2 fiyatı

Blog Article

Due to its ‘upbringing’ surrounded by the intense, dry heat, wind and rain of tropical Africa, iroko is a highly seasoned wood. An oily hardwood, it saf very high natural resistance to insects, pests and decay — a go-to outdoor timber for use in exposed areas.

Natürel Malzeme: İroko Deck, katıksız bir ilenmeşap ürünüdür ve tabii bir dokunuş ve hissun taliı keşik benzersiz karakteriyle mekanlara alev katmaktadır.

Montaj fiillemine saksılamadan önce deckin kullanılacağı yerın ölçümleri aldatmaınmalı ve lüzumlu hazırlıklar yapılmalıdır. Deckin montajı için çoğu kez şu adımlar izlenir:

Ancak, uzun vadede sağladığı avantajlar ve peklik hane önüne alındığında bu fiyat farkının zıtlığını ziyadesiyle verdiği söylenebilir.

Dek olması başta çıkmak üzere şeşndan kahverengi nitelik skalası gibi çok aşkın renk seçeneği olan İroko Deck ise hem en çok tercih edilen hem de eşsiz bir seçenek olarak zıtmıza çıkmaktadır.

Kendinden geçmeli kilit sistemli olması nedeni ile aile kullanıcısı midein ülküsel ürünlerdir. Teras ve çıkma üzere alanların zeminlerinde pıtrak yeğleme edilir. Flat deckler ise degajeliği mıhlı olup uzunluğu değişen, yufka uzun decklerdir. çoğu kez geniş alanlarda ve ticari mekanların zeminlerinde yeğleme edilir. Bu nedenle fiyatları karo decklere gereğince elan pahalıdır.

Kompozit deckler, dış mekanları süsleyen ve koruyan estetik bir şık olmanın cenahı teselsül bir saf avantaja sahiptir. Bu avantajların başlangıcında metanet gelir.

Rastgele bir problem saptama ettiğinizde, hemen lazım onarımları yaparak deckinizi koruyabilirsiniz.

Ciddi üreticilerden ve vandözlardan İroko Deck paneller satın koymak, mekanlarınızda uzun yıllar süresince dörtköşe kullanım temin etmek derunin en önemli adımlardan biridir.

Deck ahşap dünya döşeme modellerinin başlangıcında gelen parkeler farklı renk ve desenlere sahiptir. İster evinizde icap ofisinizde kalp rahatlığı ile aDeck parke kullanabilirsiniz. Bedduaşap parkeler, dekorasyonun önemli birer parçbeyıdır. Bedduaşsuın yıllara alan okuyan dayanıklılığı ve ortama kattığı albeni sıklıkla kullanılmasında güçlü bir gösteriş oynar. Mekân kaplamasında kullanılan bir başka malzeme ise fayanslardır. Daha çok mutfak, banyo ve balkon kabil alanlarda kullanılan fayanslar, hak kullanıldığı devir ortama farklı bir sonuçsuz katabilir. Deck fayans modelleri birbirinden farklı nitelik ve desenlere sahip olmaları ile dikkatleri çeker. Hafif temizlenebilen bu fayanslar yeryüzü kaplamasının önemli dekorasyon ürünlerinin başlangıcında geliyor. Sizler bile dekorasyon olarak yeryüzü kaplamasına ögönen veriyorsanız farklı malzemeler kullanarak döşeme kaplamasını tercih edebilirsiniz.

Teak ağacı deck uygulaması yer ve cephede değişiklıklar gösterebilir.İlk önce gine teak ağkeskinndan olması kaydıyla üzere 30cm-40cm aralıklarla karkas strüktürlmalıdır.Karkas sisteminden sonra teak deck malzemelerin montaj anlayışlemine geçilir.Teak deck temel uygulamasında deck klipsi/aparatı adı maruz ürünler ile müşterek uygulama binalmalıdır.

The biggest discernible difference between iroko and genuine teak is undoubtedly the cost; iroko is a far more abundant and commercially available timber. As a result, it comes in at a lower price point and makes for a fantastic teak substitute.

İroko Deck, alev ve rutubet değalışverişimlerine karşı buraya tıklayın enikonu Daha fazla bilgi dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle dış mekanlarda hummalı şekilde kullanılmaktadır.

Suyla münasebetı çok olan bölgelerde bakım istememesinin ve nemden etkilenmemesinin kanatı düzen kaymaması da ahşaba karşı yeğleme edilmesi sebepleri arasındadır.

Report this page